1kr.ua

Продаж підробних довідок про відсутність коронавірусу

Події

За продаж довідок про відсутність коронавірусу поліція Кривого Рогу викрила місцеву мешканку
За тисячу гривень замовник отримував сертифікат з негативним результатом без фактичного проведення відповідного дослідження.
Протягом березня до поліції на...

БІЛЬШЕ

За продаж довідок про відсутність коронавірусу поліція Кривого Рогу викрила місцеву мешканку
За тисячу гривень замовник отримував сертифікат з негативним результатом без фактичного проведення відповідного дослідження.
Протягом березня до поліції надходили звернення від громадян про те, що невідомі використовують бланки відомих медичних лабораторій та надають підроблені довідки. Під час перевірки отриманої інформації правоохоронці з’ясували, що до розповсюдженням готових довідок причетна 41-річна мешканка Кривого Рогу.
Як з’ясувалося, зловмисниця розклеювала по місту оголошення про надання довідок про відсутність у людини коронавірусної хвороби, після чого реалізовувала їх. При цьому замовникам відповідне медичне дослідження не проводилось. У такий спосіб можна було отримати сертифікати для виїзду громадян за кордон, а також довідки, що могли бути використані за місцем вимоги.
29 березня поліцейські відділення поліції № 2 (Металургійне) КРУП під процесуальним керівництвом Криворізької південної прокуратури №1 провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання фігурантки справи.
В ході слідчих дій правоохоронці з приміщення квартири вилучили три довідки про проходження тестів з відтисками печатки лабораторій, понад 50 тис. гривень, чорнові записи, мобільні телефони та банківську картку.
За вказаним фактом відкрито кримінальне поводження за попередньою правовою кваліфікацією, передбаченою ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.
В рамках досудового розслідування правоохоронцями призначено ряд експертиз, вживаються заходи, направлені на встановлення причетності інших осіб до злочинної діяльності. Також вирішується питання про вручення жінці повідомлення про підозру.

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам

Новини у зручному для вас форматі

Ми в соціальних мережах